Orta Ölçekli İşletmelere Özel Stratejiler

Geliştiriciler, SEO uzmanları, sosyal medya uzmanları, içerik yazarları ve profesyonel pazarlamacılar oluşan ekibimiz, işletmenizin mükemmelleşmesine yardımcı olacak onlarca yıllık bilgi ve yeteneği temsil eder.

Pratik Pazarlama • orta ölçekli işletme

Pratik Pazarlama • orta ölçekli işletme

Çevrimiçi Satışa Başlamaya Hazır mısınız?

Hedeflerinizi Planlayalım

Bizi Arayın

+90 216 606 0484

veya

Orta Ölçekli Dijital Pazarlama Planları

Orta ölçekli işletmeler, şirketler topluluğunda ayrı bir yere sahiptir. Bu işletmeler, çabalarının karşılığını hızlıca görebilecek ve bu çabaları devam ettirebilecek kadar büyüktür. Büyük ihtimalle birden fazla çalışanı bulunan Orta Ölçekli İşletmeler, genellikle yıl sonunda tatmin edici bir kâr oranı yakalamış ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmuş olurlar.

İşletmeniz, işlerin istikrarlı olduğu ancak bir türlü hızlanmadığı bir dönemde olabilir. Bu durum sizi endişelendirebilir ve işletmenizin geleceği için yanlış kararlar vermenize sebep olabilir. Unutmayın ki Pratik Pazarlama, genişlemek için sonraki adımları atmanıza yardımcı olmak için burada. Dijital pazarlama uzmanlarından oluşan ekibimiz işletmenizi planladığınız büyüklüğe taşıyabilmek için sizleri bekiyor. İşinizi gerçekten tanımlamanıza ve yararlanabileceğiniz ilerleme fırsatlarını hedeflemenize yardımcı olacağız.

Nerede Durduğunuzu Bilin

Sizi neyin farklı kıldığını ve sizi rekabetin üzerinde tutan şeylerin ne olduğunu bilirseniz, geçmişte nasıl başarılı olabildiğinizi anlar ve işinizin kritik noktalarında sağlam fikirlere sahip olabilirsiniz. Bu fikirler ile doğan planları, uzman dijital pazarlama ekibimiz, doğru bir süreç ile gerçekleştirebilir.

Pazarı Büyütün

Pratik Pazarlama • orta ölçekli işletme

Harika bir ürün yelpazesine sahipseniz, ancak bunları yakın bölgenizin dışında pazarlamakta sorun yaşıyorsanız, müşteri tabanınızı büyütmenize yardımcı olabiliriz. Bu, bölgesel olarak genişletilmiş yerel hizmet, açılış sayfaları, Google veya Facebook üzerinden hedeflenen reklam kampanyaları ile gerçekleşebilir. İşinizi daha da ileri götürmek ister misin?

Ekibimizin Google Alışveriş Ağı’nda mağazanızı kurmanıza, genişletilmiş ürün içeriğine, SEO’ya ve sizi şehirdeki en iyilerden, ülkenin en iyilerine götürmesini sağlayacak diğer fırsatları kaçırmamanıza yardımcı olmasına izin verin.

Takip Edin

Pratik Pazarlama • orta ölçekli işletme

Kulaktan kulağa yayılmak, küçük ya da yerel işletmeler için büyük bir şanstır. Kulaktan kulağa yayılmak için ise işletmenizin çekiciliğini artırmanız gerekir. Peki bunu nasıl yapabilirsiniz? Bazı geleneksel taktikler işe yarayabilir ancak sizi yeteri kadar ileriye taşıyamayabilirler. Çünkü dijital çağda kulaktan kulağa yayılım güçlü bir çevrimiçi varlık gerektirir. Pratik Pazarlama olarak biz, bu varlığı oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Facebook, Twitter veya LinkedIn kurulumlarından Instagram ve Pinterest gönderilerine veya Snapchat için coğrafi filtre oluşturmaya kadar bir çok görevin üstesinden sosyal medya pazarlama ekibimiz rahatlıkla gelebilir.

7/24 Satış

büyük işletme

Birçok orta ölçekli işletme için çevrimiçi satışa geçmek büyük bir adımdır. Bazıları yalnızca telefonla veya şahsen sipariş alırken, bazıları ise web siteleri aracılığıyla hizmet randevularının planlanmasını veya ödemelerini organize edemez ve bu karmaşıklık içinde kaybolur.

Geliştirme ekibimiz, işletmenizle ölçeklenebilen e-ticaret özelliklerinin yeniden geliştirilmesini ve uygulanmasını gerçekleştirerek web sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlar ve işinizi küçük başarılardan büyük işletmelere taşımak için ürün listenizi veya hizmet tekliflerinizi büyütmenize olanak tanır.

Büyümenizi Ölçün

orta-olcekli-isletme

Büyümenizi anlamak için analiz gereklidir. Pazarlama paketlerimiz, işletmenizin yalnızca güçlü kalmasını değil, aynı zamanda daha da güçlenmesini sağlamak için hesap koordinatörünüzle rutin temas noktaları içerir.

Google Analytics ve diğer raporlama programları aracılığıyla sağlanan güçlü araçları kullanarak, web sitenize gelen trafik akışını değerlendirebilir, trendleri arayabilir ve pazarlama paketiniz boyunca büyüme fırsatlarını belirleyebiliriz. Başarı ölçütü olarak form gönderimlerini izlemek mi istiyorsunuz? Dönüşüm oranınızın ne olduğunu bilmek ister misiniz? Hesabınızı, bunları ve diğer eyleme dönüştürülebilir içgörüleri sağlayacak şekilde yapılandırarak, pazarlama yatırımınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için size iç istihbarat sağlarız.

Hesap koordinatörlerimiz ekibimizin önemli bir parçasıdır ve sizin için de öyle olacaktır. Programınız boyunca ana iletişim noktanız olarak hizmet ederler, check-in yapmak, fikir akışını sağlamak, raporlar sağlamak ve bizimle yaptığınız her şeyin sorunsuz çalıştığından emin olmak için çalışırlar.