Dijital Pazarlama: Anlık Trafik, Yüksek Dönüşüm.

Tıklama başına ödeme reklamcılığı (PPC) ile potansiyel müşterilerinize arama yaptıkları anda hedeflenmiş bir reklam sunmak istemez miydiniz? Nitelikli bir organik trafik akışı oluşturmak, birkaç reklam oluşturup birkaç anahtar kelime seçmekten çok fazlasıdır.

Pratik Pazarlama • dijital pazarlama,pratik pazarlama,ppc

Pratik Pazarlama • dijital pazarlama,pratik pazarlama,ppc

Nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz?

ÜCRETSİZ Danışmanlık Alın

PPC Yönetim Hizmetleri

Tıklama başına ödeme reklamcılığı, arama motorlarında ve çeşitli sitelerde alakalı anahtar kelimeler için en üst sıraları satın almanıza olanak tanır. Değişen PPC reklam formatları ile hedef kitlenize çeşitli şekillerde ulaşabilirsiniz. PPC yönetim hizmetlerimiz, sitenize anında trafik sağlayan eksiksiz bir ücretli reklam biçimleri paketini kullanmanıza olanak tanır.

Güçlü Ortaklık

google partner premier ikonu
Dijital pazarlama ekibimiz ile birlikte çalışarak bir Google Premier İş Ortağı‘na erişme avantajına sahip olursunuz. Google’ın reklamcılık uygulamalarını ve standartlarını avucumuzun içi gibi biliyoruz ve bilgili dijital pazarlama uzmanlarımız, ister PPC’de yeni olun, ister yüzüncü kampanyanızda ince ayar yapmak için yardıma ihtiyacınız olsun, reklam kampanyalarınızda size yardımcı olabilir.
 • Google Premier İş Ortağı
 • Yirmi yılı aşkın dijital reklam deneyimi

Neden Tıklama Başına Ödeme?

%86

Google ile arama yapan tüm internet kullanıcılarının oranı

%65

Çevrimiçi alışveriş yaparken Google reklamlarını tıklayanların oranı. 

%50

PPC ziyaretçilerinin satın alma olasılığı organik ziyaretçilere göre daha yüksektir.

Metin Reklamları

Pratik Pazarlama • dijital pazarlama,pratik pazarlama,ppc
Bir Google aramasında, organik sonuçların üzerinde görünen metinli reklamlar, arama reklamları olarak tüketicilere işletmeniz hakkında bir bilgi parçacığı (snippet) sağlamanın yanı sıra firmanızın iletişim bilgilerini de ziyaretçilere sunarak sizlere tek bir tıklama ile ulaşabilmesini sağlar.
 • İş bilgilerinin snippet‘ini içeren metin reklamları
 • Mobil telefondan arama bağlantısı
 • Organik arama sonuçlarının üzerinde görünün

Görüntülü Reklamlar

Pratik Pazarlama • dijital pazarlama,pratik pazarlama,ppc

Google’ın Görüntülü Reklam Ağı’nda görüntülenen görsel reklamlar, metin, resim, video ya da zengin medya (Rich Media) biçimini alabilir. 2 milyondan fazla site, Google’ın Görüntülü Reklam Ağı‘nın bir parçasıdır ve bunların hepsinde Görüntülü reklamların gösterilebileceği yerler vardır.

Örneğin: Görüntülü reklamınız çevrimiçi bir haber makalesindeki paragraflar arasında, bir blogdaki metin bloğunun sağ tarafında veya popüler bir mobil uygulamanın altındaki bir çubukta görünebilir.

 • Metin, resim, video veya zengin medya reklamları
 • Google’ın Görüntülü Reklam Ağı’nda görünün
 • Marka bilinirliğinizi artırın

Yeniden Pazarlama Reklamları

Pratik Pazarlama • dijital pazarlama,pratik pazarlama,ppc

Hiç bir ürün satın almayı düşünürken ya da bir hizmet hakkında daha fazla bilgi edinmek isterken, sonraki haftalarda sürekli almayı düşündüğünüz ürün ya da hizmetin reklamlarını çeşitli web sitelerinde, mobil uygulamalarda ya da okuduğunuz makalelerde gördünüz mü? Aslında fark ettiniz mi diye sormak daha doğru olur. Bu reklamlar Yeniden Pazarlama reklamlarıdır ve Pratik Pazarlama’nın desteği ile siz de bu reklamları oluşturabilir ve dijital pazarlamanın büyülü etkisini gözlerinizle görün.

 • Web Siteniz Ziyaret Edildikten Sonra Görünün
 • Ziyaretçilerin Sizden Haberdar Olmasını Sağlayın

Alışveriş Reklamları

Pratik Pazarlama • dijital pazarlama,pratik pazarlama,ppc
Google arama sonuçlarının üzerinde görüntülenen Google Alışveriş reklamları, ürün resimlerini, fiyatları ve mağaza bilgilerini içerir.
 • Ürün resmini, fiyatını ve satıcı adını ekleyin
 • Organik arama sonuçlarının üzerinde görünün
 • Yüksek tıklama oranları yakalayın

PPC’niz Size Göre Değil mi?

İşletmeniz pazarda bir yer edinmek için mücadele ediyorsa ya da bu yıl büyümeyi veya büyümeyi artırmayı hedefliyorsa, uygun bir PPC ile bunu gerçekleştirebilir. PPC reklamcılığı önem kazanmaya devam ediyor – Doğru bir şekilde yürütüldüğünde, işletmeniz olumlu bir yatırım getirisi elde ediyor olmalıdır. PPC, başlangıçtan halka arza kadar işinizin tüm aşamalarında işletmeyi yönlendirmeye devam ediyor.

Yoğun bir rekabet ortamında zirveye çıkmak ve orada kalabilmek için reklamcılık konusunda rutin bir bakıma ve devamlı bir gelişime ihtiyacınız vardır. Minimum hata ile maksimum güçte çalışan bir PPC süreci için PPC’nin nasıl çalıştığını anlamış, deneyimli dijital pazarlama uzmanları gereklidir. Yetenekli PPC yöneticilerimizin,  müşterilerinizin  dikkatini en iyi şekilde çekecek biçimde bir kampanya oluşturacağından emin olabilirsiniz.

Pratik Pazarlama • dijital pazarlama,pratik pazarlama,ppc

Stratejik Seçenekler

Mevcut Arama, Alışveriş, Görüntülü Reklam ve Yeniden Pazarlama reklamlarıyla, işletmeniz için doğru mesajı iletmek için çeşitli çözümler vardır.
buyuk-isletme-hedefleri

Hedeflenen Erişim

Küçük, yerel bir mağaza veya global bir marka olun, hedefleme seçenekleri, reklamlarınızın tam olarak nerede görüntüleneceğini seçmenize olanak tanır.
Pratik Pazarlama • dijital pazarlama,pratik pazarlama,ppc

Kontrollü Bütçe

Google Ads ile günlük bütçenizi seçebilir ve bütçenizi gerektiği gibi artırıp azaltabilirsiniz.
Pratik Pazarlama • dijital pazarlama,pratik pazarlama,ppc

Yüksek Görünürlük

PPC reklamları, organik arama sonuçlarının üzerinde görünür ve sizi arama sayfasının en üstüne yerleştir.