Pratik Pazarlamanın İş Ortağı Olmaya Hazır mısınız?

Ortaklarımızla kurduğumuz uzun süreli iş ortağı ilişkilerinden gurur duyuyoruz ve yalnızca sizin ve müşterilerinizin beklentileri aşıldığında başarılı olacağımıza inanıyoruz.

Pratik Pazarlama • iş ortağı,dijital pazarlama ortağı,pratik pazarlama

Pratik Pazarlama • iş ortağı,dijital pazarlama ortağı,pratik pazarlama

Çevrimiçi Satışa Başlamaya Hazır mısınız?

Hedeflerinizi Planlayalım

Bizi Arayın

+90 216 606 0484

veya

Basit. Esnek. Kârlı.

Firmanız için en etkili dijital pazarlama stratejilerini kullanmak, sahip olduğunuzdan daha fazla zaman ve kaynak isteyebilir. Partner & Affiliate Marketing – İş Ortağı Programımız, dijital pazarlama deneyimimizi, sizin için karlı bir satış modeliyle müşterilerinizin hizmetine sunuyor. Bu, en iyi yaptığınız şeye odaklanmanıza ve aynı anda müşterilerinize birinci sınıf dijital pazarlama hizmetleri sunmanıza olanak tanıyor.

Programımız size arama motoru optimizasyonu (SEO), blog yazma, içerik oluşturma, web geliştirme, sosyal medya pazarlaması ve gelen pazarlama gibi hizmetleri indirimli toptan satış fiyatıyla dış kaynak kullanma olanağı sağlar. İki farklı işletmenin dijital pazarlama stratejileri ve hedefleri aynı olmayabilir, bunun farkındayız. Bu yüzden Ajans Ortağı Programının en önemli avantajlarından biri de esnekliğidir. Müşterinizin ihtiyaçlarını karşılayan bir dijital pazarlama programını özelleştirme özgürlüğüne ve hangi hizmetleri dışarıdan temin etmek istediğinizi seçme gücüne sahipsiniz.

Programımızın iki varyasyonunu bulunmakta: Partner ve Affiliate. Bu programların her ikisi de belirli hizmetleri Pratik Pazarlama’ya yaptırarak güçlü ya da ağırlık vermek istediğiniz yönlerinize odaklanmanıza olanak tanır. İki seçenek arasındaki en önemli fark, müşterinizin ana temas noktasının kim olmasını istediğinizdir. Tek irtibat kişisi olarak hizmet vermeye devam edebilir ve herhangi bir soru veya endişenizi Pratik Pazarlama’ya (Partner) iletebilir veya hizmetlerimizle (Affiliate) ilgili tüm iletişimi yürütmemize izin verebilirsiniz.

Ortaklık Programı

Pratik Pazarlama • iş ortağı,dijital pazarlama ortağı,pratik pazarlama

Bu program aracılığıyla, Pratik Pazarlama ile müşterileriniz arasında bağlantı görevi yaparsınız. Sizin için topladığımız tüm materyaller, iletişim ve diğer veriler, tüm Pratik Pazarlama markalarından tamamen arındırılacaktır.

Bir proje sırasında müşterinize katılmamız, yardım etmemiz veya danışmamız gerekirse, bunu yapmaktan memnuniyet duyarız. Bu durumlarda, şirketinizin bir uzantısı olarak hizmet vererek, her türlü soruyu yanıtlayarak veya dijital pazarlama taktiklerini doğrudan müşteriye açıklayarak sizin adınıza hareket ederiz.

Fiyatlandırma

Faturalandırma modelimiz basittir. Hizmetlerimiz için size indirimli fiyat uyguluyoruz, müşterinize istediğiniz bir ek ücreti ekliyorsunuz. Sizlere verdiğimiz fiyat ve sizin müşterilerinze verdiğiniz fiyat arasındaki fark size kâr olarak kalıyor! Pratik Pazarlama’nuın bu modeli sayesinde işletmeniz, deneyimli olmadığınız hizmetleri sağlama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan kapsamlı bir pazarlama stratejisi sunarken etkili bir şekilde kâr edebilir.

Neden Pratik Pazarlama ile Dijital Pazarlama Ortağı Olmalısınız?

Programımız, kendi işinizin yanı sıra müşterinizin işini büyütmenize de yardımcı olabilir. Uzman ekibimizi, hepsi tek bir çatı altında bir dizi hizmetle birlikte çalıştırın. Ulusal ve yerel SEO, tıklama başına ödeme reklamcılığı, içerik pazarlama stratejileri, dizin listeleri, analitik, sosyal medya, özel web tasarımı ve daha fazlasını sunuyoruz. Pratik Pazarlama, müşterilerinizin dijital pazarlama kampanyalarını yürütmenin zaman alıcı, günlük görevlerini üstlenecek ve size stratejinize, satışlarınıza ve hedeflerinize odaklanmak için daha fazla zaman bırakacaktır.

Pratik Pazarlama’nın Farkı

20 yılı aşkın bir süredir dijital alandayız, bu nedenle istikrarımız, büyüklüğümüz ve kanıtlanmış başarımız bizi diğer pazarlama programlarından ayırıyor. Önceden paketlenmiş çözümlere inanmıyoruz. Esnek hizmetlerle gurur duyuyoruz çünkü iki müşterinin ihtiyaçlarının ve hedeflerinin aynı olmadığını biliyoruz.

Pratik Pazarlama • iş ortağı,dijital pazarlama ortağı,pratik pazarlama

Kazancı Artırmak

Toptan fiyatlar sunduğumuz için fiyatlarınız rekabetçi kalacaktır. Çoğu durumda, dış kaynak kullanımı işi, şirket içinde yürütmekten daha uygun maliyetlidir ve sonuçta işiniz için daha yüksek kar marjlarına yol açar.

iş-ortağı

Zaman Yönetimi

Ajansınızın kaldırabileceğinden daha hızlı büyüyorsanız, projelerinizin bazılarını dış kaynaktan temin etmek, işinizi veya gelirinizi geri çevirmek zorunda kalmadan diğer görevlere odaklanmanız için size zaman tanıyacaktır.

Pratik Pazarlama • iş ortağı,dijital pazarlama ortağı,pratik pazarlama

Ölçeklendirme

Bizimle ortaklık yapmak, daha etkili bir şekilde ölçeklenmenize ve daha fazla müşteri edinmenize olanak tanır, bu da sektörünüzdeki daha büyük şirketlerle rekabet etmenize yardımcı olabilir.

Pratik Pazarlama • iş ortağı,dijital pazarlama ortağı,pratik pazarlama

Değer

Bizimle ortaklık kurarak, tekliflerinizin etkisini en üst düzeye çıkarabileceksiniz ve bu da müşterinizin işinize olan güvenini artıracaktır. Daha fazla gelir ve daha geniş pazar çekiciliği için hizmetlerimizi mevcut ürünlerinizle birlikte paketleyin.

iş-ortağı

Esneklik

Esnek pazarlama paketlerimiz, hizmet tekliflerinizi müşterilerinizin taleplerini karşılayacak şekilde uyarlamanıza olanak tanır. Web tasarımı ve geliştirme ile birlikte SEO, PPC, içerik ve sosyal medya pazarlamasını kapsayan bir dizi hizmet sunuyoruz.

Pratik Pazarlama • iş ortağı,dijital pazarlama ortağı,pratik pazarlama

Yeterlik

Belirli bir görevi yerine getirmesi için bir uzmanı işe almak, onu kendiniz yapmaktan daha verimlidir. Bizimle ortaklık yapmak, zamanınızı ve enerjinizi, üstesinden gelmek için en iyi donanıma sahip olduğunuz projelere odaklamanıza olanak tanır.