Büyük İşletmeler İçin Kurumsal Düzeyde Stratejiler

Aşağıdaki büyük işletme ve kurumsal pazarlama paketlerimizden bazılarına göz atın veya ihtiyaçlarınız ve çevrimiçi çabalarınızda size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında ekibimizle konuşmak için bugün bize ulaşın.

Pratik Pazarlama • Büyük işletme çözümleri,crm,İşletme Çözümleri,hubspot,dijital pazarlama,seo

Pratik Pazarlama • Büyük işletme çözümleri,crm,İşletme Çözümleri,hubspot,dijital pazarlama,seo

Çevrimiçi Satışa Başlamaya Hazır mısınız?

Hedeflerinizi Planlayalım

Bizi Arayın

+90 216 606 0484

veya

Kurumsal Düzeyde Pazarlama

En başarılı ve en büyük işletmelerden bazıları, yaratıcılarının kafasında küçük bir dükkan veya bir fikir parıltısı olarak başlamıştır. Başarıyı yakalamak hiç kolay değildir. Gerçekten güçlü, dikkatleri üzerine çeken ve tanınan bir markaya dönüşmek için başarıyı yakalamak, başarıyı yakalamak için ise sıkı çalışma ve kusursuz bir zaman yönetimi gereklidir.

İşletmeler çeşitli zorluklarla karşı karşıya kalabilir. Birçok büyük işletme, uzun yıllar boyunca gazeteler, el ilanları televizyon ve hatta radyo reklamları gibi geleneksel pazarlama stratejileri ile gelişti. Bu stratejiler ilk dönemlerde büyüme için yeterli olsa da her firmanın bir noktadan sonra dijital çağa yaklaşımının değişmesi ve modern tüketicilerle bağlantı kurmak için uyum sağlaması, genişlemesi gerekiyor.

Dijital Pazarlama: Son Sınır

Birçok büyük işletme, dijital çağa ayak uydurmaya çalışırken çeşitli zorluklar, duraklamalar, yavaşlamalar ve mücadelelerle karşı karşıya geldi. Çevrimiçi envanterin büyük olması ya da bütün bir ülkeye hizmet verecek bir web sitesi oluşturmak, tek başınıza zorlanmanıza hatta zarar etmenize sebep olabilir. Ancak merak etmeyin, biz bu yüzden buradayız. Pratik Pazarlama olarak dijital varlığınızı oluşturmaya ve güçlendirmeye hazır deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile kurumsal pazarlama ortağınız olmak için sizleri bekliyoruz!

Hubspot

hubspot-çözümleri

Pratik Pazarlama ve Hubspot ile müşterilerinizin dikkatini çekin, potansiyel müşteriler kazanın, onları dönüştürün ve memnun edin. Bir pazarlama ve satış yazılımı olan Hubspot’u kullanan ekibimiz, benzersiz ziyaretçiler çekmek, olası satışları dönüştürmek ve potansiyel müşterilerinizi daimi müşterilere dönüştürmeye yardımcı olmak için çalışır.

Açılış Sayfaları

Pratik Pazarlama • Büyük işletme çözümleri,crm,İşletme Çözümleri,hubspot,dijital pazarlama,seo

Birden fazla konumu veya hizmet alanı olan işletmeler için, sizin için en önemli alanlarda açılış sayfaları geliştirmek, varlığınızı ve ilgili terimler için trafiğinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

Uygun E-ticaret

büyük işletme

Devasa bir envanter ya da özelleştirilebilir bir ürün/hizmet yelpazesine sahip olmak ve bunu çevrimiçi bir ortama uyarlamak size imkânsız görünüyor olabilir. Ancak Pratik Pazarlama, imkansız olarak görülenleri gerçekleştirmek için var! Geliştirme ekibimiz büyük işletmelerin ihtiyacına uygun olacak şekilde anlaşılması ve kullanımı kolay bir e-ticaret deneyimi oluşturabilir.

Basitleştirilmiş Sevkiyat ve Planlama

pratik pazarlama

Sipariş almak, satış yapmanın sadece yarısıdır. Daha sonra gönderimleri planlamak veya doğrudan ürünleri göndermek gelir. Büyük işletmeler için özel olarak geliştirilmiş çözümlerimiz, satış sürecinizi yeniden keşfetmenizi sağlayacak. Sıradan müşterilerinizi markanıza sadık müşteriler hale getirmeye hazır mısınız?

Ölçülen Hedefleme

buyuk-isletme-hedefleri

Tüm platformlarda hedef kitleyi belirleyerek, markanızı doğru kişilere gösteren kampanyalar ile tanışın. Kurumsal pazarlamada ölçülen hedeflemenin gücü, düşündüğünüzden çok daha büyük!

Yaklaşımınızı Uyarlama

Yıl boyunca pazarlama yaklaşımınızı değiştirebilmenin önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Ocak ayındaki en popüler ürünleriniz veya en popüler hizmetleriniz, Temmuz ayındaki ile aynı olmayabilir. Bu yüzden ihtiyaçlarınızı karşılamak için eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

Pratik Pazarlama • Büyük işletme çözümleri,crm,İşletme Çözümleri,hubspot,dijital pazarlama,seo

İstediğinizi İstediğiniz Zaman Ekleyin

Ek hizmet seçeneklerimiz ile hedeflenen hizmetlerden ihtiyacınız olduğu kadar faydalanabiliriz. Yeni giyim hattınızı veya çevre düzenleme işinizi tanıtmak için ilkbaharda bir e-posta göndermek ister misiniz? Seni koruduk. Tatil alışverişi yapanlar için indirimlerinizi ve paketlerinizi zorlamanız mı gerekiyor? Bir aylık bir Facebook gönderi kampanyası veya yarışması ayarlayacağız. İhtiyaçlarınıza hızlı tepki veriyor ve ihtiyacınız olan hedeflenen hizmetleri hızlı bir şekilde sağlıyoruz.

Pratik Pazarlama • Büyük işletme çözümleri,crm,İşletme Çözümleri,hubspot,dijital pazarlama,seo

Büyük İşletme Çözümleri

Ayrıca, pazarlama stratejinizi ayarlamak için her ay sizinle birlikte çalışacak özel bir ekibe erişmenizi sağlayan kurumsal yetenekler de sunuyoruz. İçerik eklemeleri veya revizyonları, SEO stratejileri, sosyal kampanyalar, blog oluşturma, açılış sayfası genişletme ve daha fazlası dahil olmak üzere her ay pazarlamanıza nereye yatırım yapacağınıza dair öneriler belirleyeceğiz. İhtiyaçlarınızı işletmenizin acil veya mevsimlik talepleri ile birleştirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz. Kurumsal pazarlama çözümlerimizle uyumlu ve işbirliği içinde pazarlayın.